Wentylacja

 

Oferujemy montaż i serwis urządzeń wentylacyjnych.

OFERUJEMY:

  • montaże central wentylacyjnych,
  • centrale wentylacyjne nawiewno-wywiewne z odzyskiem ciepła,
  • montaże wentylatorów wyciągowych kanałowych, dachowych,
  • nagrzewnice elektryczne, wodne jak i kurtyny powietrzne wszelkiego typu.

Oferujmy serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny urządzeń wentylacyjnych.
Wizja lokalna jak i wycena jest bezpłatna.
Działamy głównie na terenie województwa Mazowieckiego i Łódzkiego.


System dystrybucji powietrza R-VENT FLEX

 

R-VENT FLEX to system sztywnych i zarazem elastycznych przewodów wentylacyjnych wysokiej jakości wykonanych w 100% z nowoczesnego tworzywa PE.

Dzięki niewielkiej średnicy (63 i 90 mm) możliwe jest ich całkowite ukrycie w stropach monolitycznych, wylewkach, tynkach zabudowie szkieletowej lub w bruzdach ściennych. Wszystkie elementy systemu wykonane są w całości w Holandii. Produkowane są z wysokiej jakości tworzywa PE odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Zaprojektowane zostały wyłącznie z myślą o transporcie powietrza: są higieniczne (posiadają atest higieniczny PZH) oraz najwyższą klasę szczelności: klasę D.

Materiał przebadany jest toksykologicznie, nie wydziela zapachu, nie jest szkodliwy dla zdrowia. Przewody wentylacyjne R-VENT Flex posiadają wewnętrzną gładką powierzchnię o właściwościach antystatycznych i antybakteryjnych.

Zaletą systemu jest bardzo łatwy montaż bez użycia specjalistycznych narzędzi (bez skręcania, bez klejenia – system na klik) oraz niewielka ilość elementów, co umożliwia montaż z minimalną ilością odpadów.

 

 

 

 

POMPY CIEPŁA1

POMPY CIEPŁA

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny i szukamy najkorzystniejszego rozwiązania, aby klient cieszył się jak najlepsza wydajnością i małymi rachunkami.

KLIMATYZACJA1

KLIMATYZACJA

Klimatyzacja jest dobierana do zapotrzebowania klienta tak aby urządzenie schłodziło lub nagrzało dane pomieszczenie przy jak najlepszej efektywności.

CHŁODNICTWO1

CHŁODNICTWO

Nasza firma zajmuje się montażem jak i serwisem urządzeń chłodniczych u klientów indywidualnych w sklepach sieciowych, super i hipermarketach.

 

 

PARTNERZY

Wszelkie prawa zastrzeżone | Presto Media